Ana Sayfa SPOR Haberleri

Süper Ligin Lideri Polisgücü 18’de 18 Yaparak Ligi Lider Tamamladı

Süper Ligin Lideri Polisgücü 18’de 18 Yaparak Ligi Lider Tamamladı
Eklenme tarihi: 2023-02-04 18:53:37 Güncellenme tarihi: 2023-02-04 18:53:37
Alanya’da düzenlenen Türkiye Hokey Federasyonu Erkekler Salon Süper Ligi ikinci etabı Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Erkek Hokey Takımının liderliğinde tamamlandı.

Gaziantep İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ Gaziantep Polisgücü’nü Alanya’da yalnız bırakmayarak THF Başkan Vekili Bayram Yüksel ve Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan’la birlikte maç izledi.

THF Erkekler Salon Süper Ligi sürecinde yaptığı 18 maçı fire vermeden kazanan Gaziantep Polisgücü Erkek Hokey Takımı namağlup unvanla Süper Lig'i tamamlayarak play Of’a lider olarak katılma hakkı kazandı. Gaziantep İl Emniyet Müdürü Mustafa Emre Başbuğ’da Gaziantep Polisgücü Spor Erkek Hokey Takımının Süper Lig mücadelesinde takımı yalnız bırakmayarak THF Başkan Vekili Bayram Yüksel ve Gaziantep Polisgücü Spor Kulübü Başkanı Mehmet Kaplan ile birlikte 4-0’lık skorla sonuçlanan Gökbörü Gençlik ve Spor Kulübü ile oynanan maçı izleyerek Gaziantep Polisgücü Erkek Takımı sporcularına moral verdi. Ligin tamamlanmasının ardından bir değerlendirme yapan Gaziantep Polisgücü Spor Kulüp Başkanı Mehmet Kaplan “Kadın takımımızın ardından erkek takımımızda THF Süper Ligini firesiz kazanarak namağlup unvanla lider tamamladı. Her iki takımımız da önümüzdeki günlerde oynanacak olan play of maçlarına şampiyonluk kupalarını kazanmak için çıkacak. Alanya’da bizleri yalnız bırakmayarak en önemli maçlarımızdan birisi olan Gökbörü Gençlik ve Spor Kulübü ile oynadığımız maçımızı izleyerek maç öncesi ve sonrası sporcularımıza ve bizlere moral veren Gaziantep İl Emniyet Müdürümüz Sayın Mustafa Emre Başbuğ’a çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 

Videolar

Gaziantep 724 Haber Copyright © 2019 Gaziantep 724 Haber