Ana Sayfa KÜLTÜR-SANAT Haberleri

SANKO’DA “GÖRÜNÜLER” RESİM SERGİSİ DEVAM EDİYOR

SANKO’DA “GÖRÜNÜLER” RESİM SERGİSİ DEVAM EDİYOR
Eklenme tarihi: 0000-00-00 00:00:00 Güncellenme tarihi: 0000-00-00 00:00:00
Ressam Tolga Boztoprak’ın tuval üzerine yağlı boya ve akrilik tekniğiyle hazırladığı eserlerinden oluşan “Görünüler” isimli kişisel resim sergisi SANKO Sanat Galerisi’nde devam ediyor.

Boztoprak, Gaziantepli sanatseverlerin eserlerine gösterdiği ilgiden büyük memnuniyet duyduğunu belirterek, “SANKO Sanat Galerisi sanatçılar için esin kaynağı” dedi.

“Görünüler” isimli 21’inci kişisel resim sergisinde 21 eserin yer aldığını anımsatan Boztoprak, eserlerini Gaziantepli sanatseverler ile buluşturmaktan büyük memnuniyet duyduğunu kaydetti.

“Sanatçıların Anadolu’daki sanatseverler ile buluşmasını sağlayan, sanata ve sanatçıya verdiği desteği yüreğimizde hissettiren SANKO Sanat Galerisi, sanatın gelecek kuşaklara aktarılması adına örnek ve öncü bir hizmet veriyor” diyen Boztoprak, şöyle devam etti:

“Anadolu’da bu anlayışta bir sanat galerisinin olması sanatın geleceği açısından büyük önem taşımaktadır. Bu duyguyu hissetmek sanatın geleceği açısından önemli. Gaziantep’e geldiğim andan itibaren gerek SANKO Ailesi’nin gerekse Gaziantep halkının misafirperverliği ve samimi yaklaşımından çok etkilendim. Sanata ve sanatçıya verdiği değeri bizlere her daim hissettiren SANKO Sanat Galerisi’ne sanat camiası adına şükranlarımı sunuyorum.”

Boztoprak’ın “Görünüler” isimli kişisel sergisi, SANKO Park AVM üçüncü katta bulunan SANKO Sanat Galerisi’nde 23 Aralık 2022’ye kadar her gün 10.00-22.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

Videolar

Gaziantep 724 Haber Copyright © 2019 Gaziantep 724 Haber