Ana Sayfa SİYASET Haberleri

Kılıçdaroğlu Gaziantep'e geliyor

Kılıçdaroğlu Gaziantep'e geliyor
Eklenme tarihi: 2023-03-17 13:38:49 Güncellenme tarihi: 2023-03-17 13:38:49
Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu Salı günü Gaziantep'e geliyor

Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu 21 Mart Salı Günü Gaziantep'e geliyor. Ülkemizde yaşanan deprem felaketinin ardından bölgeye yoğun bir şekilde ziyaretlerde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, 21 Mart Salı günü Gaziantep'e gelerek deprem bölgesi olan Nurdağı'nda Millet Buluşması ve ardından afetin yaşandığı Nurdağı'nda çadır ve konteyner kent ziyareti gerçekleştirecek.

 
 
Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun Gaziantep'te gerçekleştireceği programın koordinasyonu için görevlendirilen  heyet CHP Gaziantep İl binasında bir toplantı gerçekleştirdi. Yapılan toplantıya, CHP Gaziantep İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar ile birlikte il yönetimi ve ilçe başkanlarının yanı sıra Adıyaman Milletvekili Abdurrahman Tutdere, İstanbul Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Özgür Karabat, Muğla Milletvekili Mürsel Alban, Balıkesir Milletvekili Ensar Aytekin, İzmir Milletvekili ve Parti Meclis Üyesi Ednan Arslan, Manisa Milletvekili Bekir Başevirgen ve Gaziantep Milletvekili Bayram Yılmazkaya katıldı.

 
 
CHP GAZİANTEP İL BAŞKANI UÇAR: 13. CUMHURBAŞKANIMIZI GAZİANTEP'TE AĞIRLIYORUZ
 
Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu 21 Mart Salı Günü Gaziantep'te gerçekleştireceği programa ilişkin açıklamalarda bulunan CHP İl Başkanı Mehmet Neşet Uçar, ziyarete yönelik yaptığı açıklamada 13. Cumhurbaşkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu 6 Şubat depremin sonrasında  2. kez ağırlıyoruz dedi.
 
Ülkemizde yaşanan deprem felaketinin ardından bölgeye yoğun bir şekilde ziyaretlerde bulunan Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı ve Millet İttifakı Cumhurbaşkanı Adayı Kemal Kılıçdaroğlu, 21 Mart Salı günü Gaziantep'e gelerek deprem bölgesi olan Nurdağı'nda CHP Grup toplantısını gerçekleştirecek. Grup toplantısının ardından afetin yaşandığı Nurdağı'nda çadır ve konteyner kenti ziyaret edecek.

Videolar

Gaziantep 724 Haber Copyright © 2019 Gaziantep 724 Haber