TOKİ'den Tarihi Konut Hamlesi, Gaziantep'e 15 Bin Konut

Şirinler Çocuk Akademisinde Muhteşem Yıl sonu gösterisi.

EĞİTİM - Gaziantep’in branşında seçkin kurumlarından biri olan Özel Gaziantep Şirinler Çocuk Akademisinin düzenlemiş olduğu yıl sonu gösterisi kelimenin tam anlamıyla muhteşem geçti.

Yoğun bir katılım ve büyük bir coşku ile kutlanan gösteriyle Özel Gaziantep Şirinler Çocuk Akademisinin kadrosu da bir dönemi daha başarıyla bitirmenin mutluluğunu yaşadılar.

Şirinler Çocuk Akademisi kurucuları Abdullah Polat ve Şükrü Toktaş’ta Kurum Koordinatörü Özlem Çınar, Öğretmen ve çalışanlar  tarafından düzenlenen yıl sonu gösterisine katıldılar.

Şirinler Çocuk Akademisi kurucularından Şükrü Toktaş, yıl sonu gösterisinde bir konuşma yaparak, “ öncelikle siz saygı değer velilerimize  en kıymetli varlıklarınız olan biricik evlatlarınızı  bizlere güvenerek  emanet ettiğinizden dolayı tüm akademi kadrosu olarak sizlere minnettarız. Bizler  yarınımızın aydınlığı  ve teminatı olan biricik evlatlarınıza  en iyi şekilde kendi  öz evlatlarımızdan ayırmadan en iyi hizmeti vermeye çalışıyoruz. Tüm katılımcılara iyi seyirler diliyorum.” Dedi.

Öte yandan Miniklerin sahne gösterileri katılan Veli ve misafirlerden büyük beğeni toplarken Veliler Akademi yönetimi ve öğretmenlerine teşekkür etti.

Ayrıca Okul Kurucuları Abdullah Polat ve Şükrü Toktaş’ta Kurum Koordinatörü Özlem Çınar’a Başarılı geçen bir dönem nedeniyle bir de Plaket verdi.

Özel Gaziantep Şirinler Çocuk Akademisi Kreş ve Gündüz bakım evi yine 0-6 Yaş çocukların ilgi odağı olmayı başardı.

 

ÇOK OKUNANLAR