Hain saldırı sonrası Karkamış'ta Okullar Bir hafta tatil edildi.

ICCI Anadolu Enerji Toplantıları Gaziantep’te Gerçekleşti

EKONOMİ - Sektörel Fuarcılık A.Ş. tarafından, düzenlenen “ICCI Anadolu Enerji Toplantıları"nın dördüncüsü, Gaziantep Divan Otel' de gerçekleştirildi.

Sektörel Fuarcılık Yönetim Kurulu Üyesi ve Hannover Fair Turkey Genel Müdür Yardımcısı Murat Özer, Sektörel Fuarcılık A.Ş. Proje Yönetmeni Doruk Gözen’in ev sahipliğinde yapılan toplantıya, GÜNDER (Uluslararası Güneş Enerjisi Topluluğu) Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı / FV Grup Yönetim Kurulu Başkanı Osman Özberk, Yabancı Sermayeli Enerji Yatırımcıları Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Emre İdemen ile  Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Enerji Yöneticisi Ayşegül Tekerekoğlu konuşmacı olarak katıldı.

 Enerji sektöründe yatırımcı, tedarikçe, ekipman ve hizmet sağlayıcılarını ulusal ve uluslurarası ziyaretçi ve sektör ilgilileri ile buluşturan, fuar ve ikili görüşmeleri aynı platformda sektörden personellere sunan Türkiye'nin en büyük etkinliği ICCI 2016- 22. Uluslar arası Enerji ve Çevre Fuar Konferansı 27- 29 Nisan tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek.

 Toplantıda konuşan, Sektörel Fuarcılık Yönetim Kurulu Üyesi ve Hannover Fair Turkey Genel Müdür Yardımcısı Murat Özer, fuarla ilgili bilgiler vererek, "Enerji fuarımızın 22.sini düzenleyeceğiz. Fuar sayesinde yurt dışındaki yabancı yatırımcılar Türkiye'ye gelecek. Türk iş adamlarıyla Yurt dışındaki iş adamları bir araya gelerek, özellikle güneş, rüzgar ve jeotermal alanında yatırımların hedeflendiği bir etkinlik olacak" dedi. Murat Özer, Gaziantep’in de güneş enerjisi alanında Türkiye’nin en önemli yatırım merkezlerinden biri olabileceğini belirtti.

 22. Uluslararası Enerji Ve Çevre Fuarı Ve Konferansı 27 - 29 Nisan 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezinde gerçekleşecek…

Dünya gündeminin en öncelikli konularından biri haline gelen “enerji” ekonomik gelişmeye doğrudan etki etmesi nedeniyle Türkiye’nin de en öncelikli konusu haline gelmiştir. ICCI Fuar ve Konferansları;  20 yılı aşkın süredir enerji gündemini takip ederek ve gelişmelere paralel konferans ve fuar konularını güncelleyerek yakın bölgenin ve Türkiye’nin en büyük ve en önemli etkinliği haline gelmiştir.

 Bu çerçevede, Enerji Yatırımlarının Finansmanı, Politik Değerlendirmeler, Türkiye Elektrik Piyasası, Global Doğalgaz ve Petrol Piyasaları, Türkiye Yatırım Ortamı, Enerji Ticareti, Enerji Özelleştirmeleri, Yenilenebilir Enerji Piyasası, Enerji Hukuku, Enerji Verimliliği, Kojenerasyon, Atıktan Enerji Üretimi, Çevre, Karbon Piyasaları ve Emisyon Ticareti, Yenilenebilir ve Konvansiyonel Teknolojileri, Nükleer Enerji ve İşletme Bakım gibi tüm enerji konularının tartışılacağı Türkiye’nin ilk ve en büyük enerji platformu 22. Uluslararası Enerji ve Çevre Fuarı ve Konferansı (ICCI 2016) geliştirilmiş konferans ve fuar konuları ile 27-28-29 Nisan 2016 tarihlerinde İstanbul Fuar Merkezi’nde gerçekleşecektir.

ÇOK OKUNANLAR