Hain saldırı sonrası Karkamış'ta Okullar Bir hafta tatil edildi.

Ak Parti Şahinbey’den örnek bir proje daha...

SİYASET - Ak Parti Şahinbey İlçe Teşkilat yöneticilerinin farklı mahallelerde Sosyal Mesafe kurallarına uygun, çat kapı sürpriz ev ziyaretleri yaparak hane halkına içerisinde Hijyen seti ve Hatır kahvesinden oluşan hediye paketlerini dağıtması, vatandaşları yaşadığımız bu zor günlerde memnun etti.

Ak Parti Şahinbey İlçe Başkanı Hasan Teke öncülüğünde geçtiğimiz günlerde başlatılan ve büyük ilgi gören  “Alışverişimizi Esnaftan yapalım”  Projesinin ardından  her gün 100 ev ziyareti yapılarak gerçekleştirilen çat kapı ziyaretleri İlçe halkının büyük beğenisini topladı.

Ak Parti Şahinbey Halkla iç içe…

Göreve geldiği ilk günden bu yana halkla bütünleşen ve örnek denilebilecek güzel çalışmalara imza atan Ak Parti Şahinbey İlçe Başkanı Hasan Teke, “Parti olarak, vatandaşımızın her zaman yanındayız. Hele ki bu zor dönemde vatandaşlarımızın daha çok yanında olmak, dertlerini dinleyip çözüm üretmek durumundayız. Biz yalnızca seçim dönemlerinde dolaşan bir parti değiliz, 7 gün 24 saat vatandaşlarımızın hizmetindeyiz. Her gün farklı bölgelerde 100 ailemizi ziyaret ediyoruz. Ziyaretlerde hazırlamış olduğumuz Hijyen Seti ve kahveden oluşan hediyelerimizi takdim ediyoruz” dedi.

ÇOK OKUNANLAR