TOKİ'den Tarihi Konut Hamlesi, Gaziantep'e 15 Bin Konut

Av. Orhan Toplar’ın İntiharı Sırrını koruyor. İntihar Sebebi Ne?

GENEL - 10 gün önce Osmangazi Mahallesinde boş bir arazide tabancayla kafasına sıkan ve kaldırıldığı hastanede hayatını kaybeden Gaziantep’in önemli İş adamlarından Saftaş Beton Yönetim Kurulu Başkanı ve bir çok alanda yatırımları bulunan Şıho Toplar’ın kardeşi olan ve aynı zamanda Şirketin Başkan Yardımcılığını da yapan Av. Orhan Toplar’ın genç yaşta intiharı ile ilgili Sır Perdesi halen aralanmadı.

Gaziantep Kamuoyunda büyük merak uyandıran İntihar olayında İş dünyasından, Hukuk camiasından Kamuoyundan herkes aynı soruyu sorarak Merhum Av. Orhan Toplar’ın neden intihar ettiği’ni merak ediyor.

Geçen Genel seçimlerde AK Parti’den aday adayı da olan ve hayatının baharında 40 yaşında intihar eden Av. Orhan Toplar’ın intiharı ile ilgili geniş kapsamlı araştırma başlatan Emniyet güçleri her türlü ip ucunu da titizlikle değerlendiriyor.

Özellikle Merhum Toplar’ın intihar etmeden hemen önce kendine ait kullandığı cep telefonundan  yaptığı telefon konuşmaları ve son MESAJ'ları’nın intiharın aydınlatılmasında önemli ipuçları verebileceği ihtimali üzerinde duruluyor.

Olay nasıl Olmuştu.

Osmangazi Mahallesi’nde boş bir arazide akşam saatlerinde yaşanmıştı.İddiaya göre arabasıyla boş bir araziye gelen Avukat Orhan Toplar yanındaki kız kardeşi olduğu söylenen bayan ile tartışmaya başlamış ve sözlü tartışma sırasında tabancasıyla kafasına sıkan Orhan Toplar kanlar içinde kalmıştı. 112 acil çağrı merkezine bildirilen İhbar üzerine olay yerine gelen 112 acil sağlık ekibi ağır yaralanan Avukatı hastaneye kaldırmış Ancak Av.Orhan Toplar kurtarılamamıştı.

ÇOK OKUNANLAR